Home

Robím to, čo ma baví…


Moja práca

Prednášky

Celý život zbieram skúsenosti, ktoré mi pomohli nájsť cestu k sebe a pochopiť procesy prijatia, odpustenia a ukončovania rodových programov. Prednášky sa zaoberajú hlavne týmito témami, ako aj seba-prijatiu, seba-láske, ho’oponopono .

Cvičenie

Venujem sa Joge, Ayfly Joge, piatim Tibeťanom, Joge s kruhom, Dychovým cvičeniam, Meditáciám a Spievaniu mantier.

Ostatné

V rámci svojho pôsobenia sa zúčastňujem rôznych podujatí, ako napríklad: Festival Vedomého života, Festival Skaly, Dni zdravia v Žiline. Robím terapeutické sedenia v rehabilitačných centrách. Prednášam predškolákom a žiakom.


Niečo o mne

Milí priatelia,

každý z nás dostal do vienka JEDINEČNÝ DAR, ktorý má rozvíjať a vďaka nemu obohacovať seba, rodinu i spoločnosť. Tento talent, či dar má tisíce podôb. Niekto tento dar vníma od malička, iný ho rozpozná s odstupom času.

Naše strachy a programy nám mnohokrát bránia tento dar vidieť, prejaviť ho, a tým pádom viesť obohacujúci, zmysluplný život v šťastí. Sme jedineční a zároveň vzájomne prepojení. Naša sila spočíva v jednote (Vedante) s ostatnými.

Aby v jednote fungoval celok (spoločnosť, príroda, vesmír) potrebuje v danej jednote a integrite fungovať človek ( jedinec). Čo je to jednota jedinca? Prepojenie duše i mysle.

Moje semináre, ako aj táto stránka, budú zamerané na prepojenie, pochopenie a rozpoznanie strachov, či rodových vzorcov. Spoločne budeme kráčať do jednoty tela, mysle, duše, aby sme dokázali byť strojcami vlastného života….

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

Create your website at WordPress.com
Začíname